Vodovody

Projekční, inženýrské a stavební práce

Máme mnohaleté zkušenosti s výstavbou vodovodů a rozvodů pitné vody v soukromých i firemních objektech. Na základě vašich požadavků vám dodáme vhodný materiál a odborně provedeme samotnou instalaci rozvodů vody a veškeré související stavební práce.

Výstavba vodovodů

Díky zkušenostem z realizace předchozích projektů umíme pro váš vodovod navrhnout vhodné technologie, šetřící čas a peníze. Ať už jde o bezvýkopové stavební práce, nebo volbu samotných materiálů vhodných pro výstavbu vašeho vodovodního řádu, vždy zvažujeme a konzultujeme se zákazníkem výhodný poměr mezi kvalitou a cenou.

Instalatéři a rozvody vody

Naši instalatéři udělají rozvody pitné vody a dodáme vám i veškeré vybavení koupelen, toalet a kuchyní související s rozvody vody. Vodovodní baterie a další prvky umíme v rámci realizace Vašeho projektu dodat za velmi výhodné ceny.

Havárie vody

Při řešení havárií zahajujeme v případě potřeby opravy okamžitě po nahlášení, včetně svátků, sobot a nedělí. Vaše potřeby jsou pro nás důležité, zavolejte nám a domluvte si podmínky servisní smlouvy.

Vodovodní přípojky