Kanalizace

Kanalizace a rozvody odpadních vod

Naše firma se od založení specializuje na kvalitní a odborné práce v oboru kanalizace a rozvody pitné vody a odpadních vod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni, používáme moderní stroje a techniku. Při výstavbě nových kanalizačních rozvodů pracujeme se špičkovými ověřenými materiály a technologiemi.

Čištení kanalizace

Samotné čištění zanesené kanalizace provádíme tlakovou vodou s recyklací. U menších průměrů a v domovních rozvodech je vhodnější mechanické čištění. Po vyčištení kanalizace je vhodné provést kontrolu kanalizačních rozvodů a případnou opravu poškozených míst.

Monitoring a kontroly kanalizace

Jsme vybaveni moderním zařízením na monitoring a kontroly stávající kanalizace. Provádíme jak trasování kanalizace při nové výstavbě, nebo projekčních pracích, tak kontroly potrubí všech průměrů digitálními kamerami a tlakové zkoušky potrubí.

Opravy kanalizace

Na základě protokolu u kontrole kanalizace provádíme potřebné opravy kanalizace a opravy rozvodů odpadních vod. Rychle a efektivně tím řešíme vlhkost objektů a různé průsaky odpadních vod do terénu.

Kanalizační přípojky

Součástí nabízených služeb je realizace kanalizačních přípojek všech průměrů a nové rozvody odpadních vod uvnitř objektů.